RESULTS

SUNDAY 28th APRIL

Under 13

GAMES AT JOE STONE GROUND - GRASS

Committee Cup Quarter-Final

Quarry Green Pumas   1-1 Pumas won on pens   Northern City

League Games

Cobra   1-1   Bootle
Farmers   2-8   River Juniors Rio

 

Under 14

GAMES AT JOE STONE GROUND - GRASS

League Game

BRNESC
  3-1  
Predator

SUNDAY 21st APRIL

Under 13

GAMES AT JOE STONE GROUND - GRASS

League Games

Litherland Remyca
  4-1  
Bootle
Cobra
  0-10  
River Juniors Rio
Northern City
  1-3  
Quarry Green Titans

 

Under 14

GAMES AT JOE STONE GROUND - GRASS

Club Atletico Poseidon   1-0   Mersey Kickers

League Games

SUNDAY 7th APRIL

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Bootle
 3-1 
Quarry Green Pumas
Stockbridge Juniors
 3-6 
Farmers
Cobra

 3-5 

Quarry Green Titans

 

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Falcon Juniors

 0-1 

Club Atletico Poseidon

SUNDAY 31st MARCH

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

KO Cup Semi-Finals

Litherland Remyca

 1-1 Bootle won on pens 

Bootle
Stockbridge Juniors
 3-6 
River Juniors Rio

League Games

Cobra
 7-0 
Northern City
Quarry Green Pumas

 7-3 

Farmers

 

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

L4 JFC

 3-1 

Eldonians
Club Atletico Poseidon
 1-10 
AFC Warner Colts
Mersey Kickers

 0-1 

BRNESC
Predator

 10-0 

Mersey Boys 96

SUNDAY 24th MARCH

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

KO Cup Quarter-Finals

Stockbridge Juniors

 8-2 

Quarry Green Titans
Quarry Green Pumas
 0-2 
Litherland Remyca
River Juniors Rio
 4-0 
Farmers
Bootle

 1-0 

Northern City

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

KO Cup Semi-Finals

BRNESC

 0-2 

AFC Warner Colts
Mersey Kickers
 0-8 
Predator

League Games

Mersey Boys 96

 1-0

Falcon Juniors
Eldonians

 0-4 

Club Atletico Poseidon

SUNDAY 3rd MARCH

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

KO Cup 1st Round

River Juniors Rio  6-1  Cobra

League Games

Quarry Green Titans

 2-3 

Bootle
Litherland Remyca
 2-5 
Quarry Green Pumas
Farmers

 4-2 

Northern City

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Falcon Juniors

 6-5 

Mersey Kickers
AFC Warner Colts
 9-1 
L4 JFC
Eldonians

 4-2

Mersey Boys 96
BRNESC
 10-1 
Club Atletico Poseidon

SUNDAY 24th FEBRUARY

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Stockbridge Juniors

 2-4 

Bootle
Quarry Green Titans
 0-7 
Quarry Green Pumas
Farmers

 2-3 

Litherland Remyca

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Falcon Juniors

 0-1 

Predator
AFC Warner Colts
 10-0 
Mersey Boys 96
Club Atletico Poseidon

 0-1 

L4 JFC
Eldonians
 5-4 
Mersey Kickers

SUNDAY 17th FEBRUARY

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

River Juniors Rio
 5-0 
Northern City
Stockbridge Juniors
 2-2 
Quarry Green Pumas
Cobra

 3-5 

Litherland Remyca
Quarry Green Titans

 1-8 

Farmers

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

KO Cup Quarter-Finals

L4 JFC

 2-7 

BRNESC
Eldonians
 0-1 
Mersey Kickers
Falcon Juniors
 0-10 
Predator
AFC Warner Colts

 10-1 

Club Atletico Poseidon

 

SUNDAY 20th JANUARY

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Farmers
 3-3 
Cobra
Litherland Remyca
 2-2 
Stockbridge Juniors
Quarry Green Pumas

 2-3 

River Juniors Rio
Northern City

 0-0 

Bootle

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

L4 JFC

 2-8 

BRNESC
Mersey Boys 96
 4-2 
Club Atletico Poseidon
Mersey Kickers
 0-10 
AFC Warner Colts
Predator

 9-1 

Eldonians

SUNDAY 13th JANUARY

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Quarry Green Pumas

 1-1 

Northern City
Litherland Remyca

 1-3 

River Juniors Rio

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

Ko Cup 1st Round

Falcon Juniors

 4-3 

Mersey Boys 96

 

SUNDAY 6th JANUARY

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

CobraNorthern City

 1-8 

Stockbridge Juniors
River Juniors Rio
 6-1 
Quarry Green Titans
Farmers

 6-2 

Bootle

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

BRNESC

 10-1 

Mersey Boys 96
L4 JFC
 4-1 
Mersey Kickers
Eldonians
 9-4 
Falcon Juniors

SUNDAY 2nd DECEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Northern City

 1-1 

Bootle
Cobra
 HW 
Litherland Remyca
River Juniors Rio

 10-0 

Stockbridge Juniors

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

AFC Warner Colts

 0-1 

BRNESC
L4 JFC
 6-2 
Falcon Juniors
Mersey Kickers
 2-10 
Predator

SUNDAY 25th NOVEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Quarry Green Pumas

 4-1 

Bootle
Custys Lee Jones

 0-1 

Stockbridge Juniors
Litherland Remyca
 3-2 
Quarry Green Titans
Cobra
 2-4 
Farmers

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Falcon Juniors

 0-1 

BRNESC
AFC Warner Colts
 2-3 
Predator
L4 JFC
 6-3 
Mersey Boys 96

SUNDAY 18th NOVEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Quarry Green Pumas

 6-4 

Cobra
Northern City
 1-10 
River Juniors Rio
Quarry Green Titans

 0-6 

Stockbridge Juniors
Farmers
 1-0 
Custys Lee Jones
Bootle
 0-4 
Litherland Remyca

 

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Predator

 6-1 

BRNESC
Falcon Juniors
 4-4 
Mersey Boys 96
Eldonians
 2-4 
L4 JFC
AFC Warner Colts
 10-0 
Club Atletico Poseidon

SUNDAY 4th NOVEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Quarry Green Pumas

 1-0 

Quarry Green Titans
Bootle
 1-4 
Stockbridge Juniors
Custys Lee Jones

 3-10 

Litherland Remyca
Farmers
 7-3 
Club Atletico Midas
River Juniors Rio
 0-1 
Cobra

 

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

BRNESC

 4-0 

Mersey Kickers
Mersey Boys 96
 0-7 
Predator
Club Atletico Poseidon
 1-4 
Falcon Juniors
AFC Warner Colts
 9-0 
Eldonians

SUNDAY 28th OCTOBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Northern City

 0-3 

Litherland Remyca
River Juniors Rio
 6-1 
Quarry Green Pumas
Club Atletico Midas
 0-1 
Custys Lee Jones

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Predator
 1-0 
Falcon Juniors
Mersey Kickers
 0-3 
Eldonians
Mersey Boys 96
 0-7 
AFC Warner Colts
L4 JFC
 9-0 
Club Atletico Poseidon

 

SUNDAY 21st OCTOBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Farmers

 5-4 

Quarry Green Pumas
Bootle
 7-2 
Custys Lee Jones
Quarry Green Titans
 3-3 
Cobra
Stockbridge Juniors
 3-1 
Northern City
Litherland Remyca
 6-3 
Club Atletico Midas

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

BRNESC

 8-1 

Eldonians
Falcon Juniors
 1-10 
AFC Warner Colts
Predator
 4-2
L4 JFC
Mersey Kickers
 0-1 
Mersey Boys 96

SUNDAY 14th OCTOBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Quarry Green Pumas

 5-3 

Litherland Remyca
Stockbridge Juniors
 7-3 
Club Atletico Midas
Quarry Green Titans
 2-0 
Northern City
Custys Lee Jones
 6-10 
Cobra
Bootle
 4-1 
River Juniors Rio

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Mersey Boys 96

 0-5 

BRNESC
Mersey Kickers
 0-10 
L4 JFC
Predator
 10-0 
Club Atletico Poseidon
Falcon Juniors
 1-7 
Eldonians

SUNDAY 7th OCTOBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

River Juniors Rio

 0-1 

Farmers
Cobra
 3-4 
Bootle
Northern City
 1-0 
Custys Lee Jones
Club Atletico Midas
 5-8 
Quarry Green Titans
Litherland Remyca
 4-5 
Stockbridge Juniors

 

Northern City

 2-4 

Farmers

 

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

BRNESC

 10-1 

L4 JFC
Club Atletico Poseidon
 1-8 
Mersey Boys 96
AFC Warner Colts
 10-0 
Mersey Kickers
Eldonians
 0-2 
Predator

SUNDAY 30th SEPTEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Custys Lee Jones

 1-6 

Quarry Green Pumas
Quarry Green Titans
 3-1 
Bootle
Stockbridge Juniors
 2-1 
Farmers
Club Atletico Midas
 2-0 
River Juniors Rio
Northern City
 4-3 
Cobra

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Club Atletico Poseidon

 0-10 

BRNESC
L4 JFC
 2-7 
AFC Warner Colts
Mersey Boys 96
 5-0 
Eldonians
Mersey Kickers
 2-5 
Falcon Juniors

SUNDAY 23rd SEPTEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Quarry Green Pumas

 1-3 

Stockbridge Juniors
Northern City
 1-5 
Club Atletico Midas
Litherland Remyca
 0-9 
Farmers
Quarry Green Titans
 8-4 
Custys Lee Jones

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

BRNESC

 8-2 

AFC Warner Colts
Eldonians
 2-0 
Club Atletico Poseidon
Falcon Juniors
 1-5 
L4 JFC
Predator
 8-0 
Mersey Kickers

SUNDAY 16th SEPTEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Northern City

 3-6 

Quarry Green Pumas
Club Atletico Midas
 2-2 
Cobra
River Juniors Rio
 2-10 
Litherland Remyca
Farmers
 5-2 
Quarry Green Titans

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Eldonians

 0-7 

BRNESC
AFC Warner Colts
 10-2 
Falcon Juniors
L4 JFC
 1-2 
Predator
Mersey Boys 96
 10-0 
Mersey Kickers

SUNDAY 9th SEPTEMBER

Under 13

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

Quarry Green Pumas

 3-4 

Club Atletico Midas
Litherland Remyca
 4-1 
Northern City
Stockbridge Juniors
 7-1
Cobra
Quarry Green Titans
 7-1 
River Juniors Rio
Bootle
 3-4 
Farmers

Under 14

ALL GAMES AT JOE STONE GROUND

League Games

BRNESC

 10-3 

Falcon Juniors
Predator
 2-1 
AFC Warner Colts
Mersey Kickers
 2-2 
Club Atletico Poseidon
Mersey Boys 96
 6-2 
L4 JFC